फुलमाया भण्डारी बचाउ अभियान (२०७३/११/१८)

म्याग्दी जिल्ला ताकम गा.वि.स. वडा नं. ४ निवासी श्री फुलमाया भण्डारी ब्लडको क्यान्सरबाट पिडित हुनुहुन्छ । आर्थिक अवस्था कमजोर भएका कारण उपचारमा समस्या भएकाले उनि ओमकुमारी शान्ति कोषमा आइ पुगेकी थिइन । उनको उपचारको लागि ओमकुमारी शान्ति कोषले पत्रकार एवम् ओमकुमारी शान्ति कोषका आजिवन सदस्य सन्तोष गौतमको संयोजकत्वमा आर्थिक संकलन अभियान संचालन गरिएको छ । देश विदेशमा आर्थिक संकलन अभियान तिब्र पारिएको छ भने भरतपुर स्थित क्यान्सर हस्पिटलमा उनको उपचार भई रहेको छ ।

उपचार सहयोग समिति ः
संयोजक ः सन्तोष गौतम
सदस्य ः चक्र बहादुर थाप,ा न्यजिल्याण्ड
सदस्य ः बेल बहादुर शेरचन, साउदी
सदस्य ः राजाराम सुवेदी, बहराइन
सदस्य ः जिवन थापा, जापान
सदस्य ः सुनेस केसी, कोरिया
सदस्य ः युक्त बहादुर थापा, अष्टे«ि लया
सदस्य ः टेक प्रसाद पुन, हङकङ
सदस्य ः बालकृष्ण आचायर्, कतार
सदस्य ः पुस्कर भण्डारी, ताकम